Refelt Docu Torba na dokumenty z filcu RPET
Cena katalogowa (netto): 39.13zł
Refelt Travel Torba sportowa z filcu RPET
Cena katalogowa (netto): 47.52zł
Refelt Comp Torba na laptopa z filcu RPET
AP800573-77
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba na laptopa z filcu RPET z kieszenią na suwak i kieszenią z przodu. Pasuje do laptopów do 15″. Z charakterystyczną metką RPET.
od 9.90zł
netto
Cena katalogowa:
12.86zł
Dostępne od ręki: 23 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
5 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemno szary, szary |
|---|---|
| Materiał | Filc PET z recyklingu |
| Wymiar produktu | 390×260 mm |
| Waga produktu | 120 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 41×30×39 cm |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Refelt Comp Torba na laptopa z filcu RPET - szary | |
| 2026-06-22 | 5000 |
| Refelt Comp Torba na laptopa z filcu RPET - ciemno szary | |
| 2026-07-27 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.