Lumiride odblaskowy pokrowiec na siodełko RPET
Cena katalogowa (netto): 5.03zł
Renley kubek termiczny
Cena katalogowa (netto): 36.34zł
Grabicano kubek termiczny
AP808147-01
Cena katalogowa (netto): 47.52zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek termiczny o podwójnych ściankach, izolowany próżniowo ze stali nierdzewnej pochodzącej z recyklingu, z pokrywką do picia z tworzywa sztucznego PS. 600ml.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
3015 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, szary, zielony |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø85×175 mm |
| Waga produktu | 350 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 20 |
| Wymiary kartonu (cm) | 49×48×20 cm |
| Kod celny | 9617000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Grabicano kubek termiczny - czarny | |
| 2026-08-27 | 3000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
39760 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
465450 | 360000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.