Spinitus brelok
Cena katalogowa (netto): 7.72zł
Raboo mini latarka
Cena katalogowa (netto): 4.70zł
MultiColour Plus kubek sublimacyjny
AP862012-02
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek ceramiczny do sublimacji z kolorowym wnętrzem i dopasowanym kolorystycznie silikonowym pierścieniem na spodzie. Pojemność 300 ml. W białym kartoniku.
od 11.62zł
netto
Cena katalogowa:
15.09zł
Dostępne od ręki: 3 899 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski, pomarańcz, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | ceramika |
| Wymiar produktu | ø80×100 mm |
| Waga produktu | 319.44444 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 36 |
| Wymiary kartonu (cm) | 49×28×35 cm |
| Kod celny | 6912002910 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.