Grane bluza z kapturem
Cena katalogowa (netto): 86.91zł
Colep Głośnik bezprzewodowy RABS
Cena katalogowa (netto): 80.11zł
Hosien kubek termiczny
AP735524-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek termiczny z podwójną ścianką, izolowany ze stali nierdzewnej pochodzącej z recyklingu, z pokrywką do picia, 350 ml.
od 34.27zł
netto
Cena katalogowa:
44.51zł
Dostępne od ręki: 16 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, srebrny |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø79×148 mm |
| Waga produktu | 266.66667 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 30 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48.5×34×29.5 cm |
| Kod celny | 9617000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.