Clippa podkładka na dokumenty
Cena katalogowa (netto): 7.60zł
Bamsti dmuchane pałki RPET
Cena katalogowa (netto): 1.40zł
Subyard XL RPET smycz sublimacyjna
AP716700-02
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Personalizowana smycz RPET z dużym karabińczykiem z aluminium pochodzącym z recyklingu. Z grafiką sublimacyjną po obu stronach. Min. ilość 100 szt.
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski, srebrny, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | PET z recyklingu |
| Wymiar produktu | 20×550 mm |
| Waga produktu | 15 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×28×38 cm |
| Kod celny | 6307909899 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3590 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50143 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
465450 | 360000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.