Cresu worek ze sznurkami RPET
Cena katalogowa (netto): 7.12zł
Renergy ładowarka indukcyjna RABS
Cena katalogowa (netto): 27.95zł
Walger ładowarka indukcyjna
AP864028-05
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Szybka ładowarka indukcyjna z aluminium pochodzącego z recyklingu (15 W). W zestawie kabel do ładowarki USB.
od 27.98zł
netto
Cena katalogowa:
36.34zł
Dostępne od ręki: 1 515 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski, srebrny |
|---|---|
| Materiał | Aluminium z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø99×6 mm |
| Waga produktu | 90 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 25×55×30 cm |
| Kod celny | 8504409590 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Walger ładowarka indukcyjna - niebieski | |
| 2026-09-11 | 2000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.