Kumba butelka RPET
Cena katalogowa (netto): 16.21zł
Falles kapelusz słomkowy
Cena katalogowa (netto): 11.69zł
Imy etui RPET na okulary
AP733861-07
Cena katalogowa (netto): 3.23zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Etui na okulary przeciwsłoneczne ze sznurkiem, wykonane z mikrofibry RPET.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
9 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | zielony |
|---|---|
| Materiał | PET z recyklingu |
| Wymiar produktu | 95×180 mm |
| Waga produktu | 8 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 1000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 44×22×35 cm |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Boutique papierowa torba
SKU:
AP718506-01
Dostępne na zamówienie
29030 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Karta długopis
SKU:
AP731271-01
Dostępne na zamówienie
196128 | 50000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50143 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.