Cereale power bank
Cena katalogowa (netto): 58.70zł
Beautily Eco lampa do selfie
Cena katalogowa (netto): 12.86zł
Durum XL power bank
AP734115-00
Cena katalogowa (netto): 117.39zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Ekologiczny, plastikowy power bank ze słomy pszenicznej z baterią 20000 mAh. Z 2 portami USB i 1 USB-C do ładowania. Port wejściowy USB-C.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
2112 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny |
|---|---|
| Materiał | słoma pszeniczna |
| Wymiar produktu | 68×142×27 mm |
| Waga produktu | 400 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 30 |
| Wymiary kartonu (cm) | 20×36×30 cm |
| Kod celny | 8507600090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Karta długopis
SKU:
AP731271-01
Dostępne na zamówienie
196128 | 50000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
74014 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Reflekto taśma odblaskowa
SKU:
AP731259-01
Dostępne na zamówienie
158288 | 79999
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50143 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.