Cumulus antystres
Cena katalogowa (netto): 4.25zł
Medigo składany kubek
Cena katalogowa (netto): 6.71zł
Ingenio antystres
AP844063-01
Cena katalogowa (netto): 5.03zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Antystres w kształcie kasku ochronnego z pianki PU.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
5083 w 24-48h
0 w 5-10 dni
20000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czerwony, niebieski, żółty |
|---|---|
| Materiał | Pianka PU |
| Wymiar produktu | 86×72×46 mm |
| Waga produktu | 20.8 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 250 |
| Wymiary kartonu (cm) | 71×41×27 cm |
| Kod celny | 9503009590 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Ingenio antystres - biały | |
| 2026-06-25 | 10000 |
| 2026-08-31 | 10000 |
| Ingenio antystres - żółty | |
| 2026-06-25 | 10000 |
| 2026-08-31 | 10000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Boutique papierowa torba
SKU:
AP718506-01
Dostępne na zamówienie
29030 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3590 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
74014 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Keyted brelok pluszowy miś
SKU:
AP731411-02
Dostępne na zamówienie
17792 | 16000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Lumpy długopis
SKU:
AP6149-02
Dostępne na zamówienie
436723 | 160000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50143 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.