Odisha kubek termiczny
Cena katalogowa (netto): 21.13zł
Ralusip butelka z aluminium z recyklingu
Cena katalogowa (netto): 19.01zł
Pumori butelka izolująca
AP800754-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka próżniowa o podwójnych ściankach, wykonana ze stali nierdzewnej pochodzącej z recyklingu, o pojemności 500 ml.
od 27.98zł
netto
Cena katalogowa:
36.34zł
Dostępne od ręki: 1 580 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
6 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemno szary, ciemnoniebieski, czarny, srebrny |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø70×224 mm |
| Waga produktu | 272 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 25 |
| Wymiary kartonu (cm) | 41×41×26 cm |
| Kod celny | 9617000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Pumori butelka izolująca - biały | |
| 2026-08-17 | 3000 |
| 2026-09-25 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.