Bogri długopis
Cena katalogowa (netto): 3.46zł
Recharge ładowarka do telefonu RABS
Cena katalogowa (netto): 30.75zł
Ralupant długopis
AP808076-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Długopis z aluminium pochodzącego z recyklingu, w matowym, metalicznym kolorze, z górnym korpusem z tworzywa ABS pochodzącego z recyklingu i ze specjalnym mechanizmem klipa. Z niebieskim wkładem.
od 4.47zł
netto
Cena katalogowa:
5.26zł
Dostępne od ręki: 9 482 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, burgund, czarny, niebieski, srebrny, szary, zielony |
|---|---|
| Materiał | Aluminium z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø11×145 mm |
| Waga produktu | 18 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×16×23 cm |
| Kod celny | 9608101000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Ralupant długopis - biały | |
| 2026-09-07 | 10000 |
| Ralupant długopis - niebieski | |
| 2026-09-07 | 10000 |
| Ralupant długopis - zielony | |
| 2026-09-07 | 5000 |
| Ralupant długopis - burgund | |
| 2026-09-07 | 10000 |
| Ralupant długopis - czarny | |
| 2026-09-07 | 20000 |
| Ralupant długopis - srebrny | |
| 2026-09-07 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.