BagSort M personalizowany organizer / torba
Cena katalogowa (netto): 62.61zł
Peppermor personalizowana gra memory
Cena katalogowa (netto): 16.77zł
BagSort L personalizowany organizer / torba
AP716651-01
Cena katalogowa (netto): 86.09zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Personalizowany, zapinany na zamek organizer bagażu z poliestru 600D RPET. Z nadrukowaną grafiką sublimacyjną na całej powierzchni i charakterystyczną metką RPET. Min. ilość: 25 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny |
|---|---|
| Materiał | 600D Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 540×400×85 mm |
| Waga produktu | 165 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×28×38 cm |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Dekrox torba na zakupy
SKU:
AP731279-01
Dostępne na zamówienie
10706 | 33000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50043 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.