Subiner YoYo RPET personalizowany brelok
Cena katalogowa (netto): 7.83zł
Prolex żeton do wózków / brelok
Cena katalogowa (netto): 1.29zł
Tokop żeton do wózków
AP722671-00
Cena katalogowa (netto): 0.78zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Ekologiczna żeton do wózka sklepowego ze słomy pszenicznej i plastiku ABS, z symbolem euro po jednej stronie. Możliwość nadruku tylko z jednej strony.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
22651 w 24-48h
0 w 5-10 dni
10000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny |
|---|---|
| Materiał | słoma pszeniczna |
| Wymiar produktu | 31×60×2 mm |
| Waga produktu | 2.66667 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 3000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 37×26×30 cm |
| Kod celny | 3926909790 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Tokop żeton do wózków - naturalny | |
| 2026-09-14 | 10000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Karta długopis
SKU:
AP731271-01
Dostępne na zamówienie
196128 | 50000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
74014 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
39760 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
157595 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
10872 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.