Wheabo głośnik bezprzewodowy
Cena katalogowa (netto): 32.27zł
Ullma głośnik bezprzewodowy
Cena katalogowa (netto): 34.50zł
Bothom notes RPET
AP800514-06A
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Notes pokryty poliestrem RPET z bambusową wkładką i podstawą na telefon. Z 80 kartkami w linie z papieru recykling, zakładką i gumowym paskiem. Rozmiar A5.
od 11.88zł
netto
Cena katalogowa:
15.43zł
Dostępne od ręki: 3 194 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemnoniebieski, czarny, szary |
|---|---|
| Materiał | Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 145×210×15 mm |
| Waga produktu | 268 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 34×24.5×42 cm |
| Kod celny | 4820103000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Bothom notes RPET - czarny | |
| 2026-08-10 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.