Sebu torba na zakupy RPET
Cena katalogowa (netto): 5.68zł
Quzzin torba na zakupy RPET
Cena katalogowa (netto): 1.67zł
Katote bawełniana torba na zakupy
AP722764-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kolorowa torba na zakupy z długimi uchwytami, 100% bawełna, 180 g/m².
od 5.60zł
netto
Cena katalogowa:
7.27zł
Dostępne od ręki: 7 593 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, brązowy, ciemnoniebieski, czarny, czerwony, jasnoniebieski |
|---|---|
| Materiał | bawełna |
| Wymiar produktu | 360×400 mm |
| Waga produktu | 63.33333 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 150 |
| Wymiary kartonu (cm) | 45×40×29 cm |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Katote bawełniana torba na zakupy - biały | |
| 2026-07-17 | 10000 |
| Katote bawełniana torba na zakupy - czerwony | |
| 2026-07-17 | 10000 |
| Katote bawełniana torba na zakupy - ciemnoniebieski | |
| 2026-07-17 | 10000 |
| 2026-09-28 | 10000 |
| Katote bawełniana torba na zakupy - czarny | |
| 2026-07-17 | 20000 |
| 2026-09-28 | 30000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.