Kinny czapka zimowa
Cena katalogowa (netto): 13.42zł
Ragul długopis
Cena katalogowa (netto): 2.57zł
Jurne etui na laptop
AP722594-05
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Etui na laptopa z bawełny z recyklingu z przegrodą na suwak i charakterystyczną metką (bawełna z recyklingu). Pasuje do laptopów o przekątnej do 15″. 100% bawełna z recyklingu, 275 g/m².
od 25.70zł
netto
Cena katalogowa:
33.38zł
Dostępne od ręki: 40 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czerwony, niebieski |
|---|---|
| Materiał | bawełna z recyklingu |
| Wymiar produktu | 420×300×38 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 46×33×46 cm |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.