Felty Personalizowany brelok
Cena katalogowa (netto): 2.80zł
Kinny czapka zimowa
Cena katalogowa (netto): 13.42zł
Palmares butelka sportowa
AP718069-01
Cena katalogowa (netto): 10.62zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plastikowa butelka sportowa PP wolna od BPA z pokrywką do picia, 500 ml.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1322 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski, pomarańcz, transparentny, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | Plastik (PP) |
| Wymiar produktu | ø68×195 mm |
| Waga produktu | 57.14286 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 105 |
| Wymiary kartonu (cm) | 60×40×51 cm |
| Kod celny | 3923301000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
18977 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Reflekto taśma odblaskowa
SKU:
AP731259-01
Dostępne na zamówienie
158288 | 79999
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
157595 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.