Koppar butelka izolowana miedzią
Cena katalogowa (netto): 33.54zł
SuboPurse 180 Personalizowany portfel
Cena katalogowa (netto): 26.27zł
CreaFelt Drink podkładka filcowa RPET w kształcie koła
AP716505-A
Cena katalogowa (netto): 3.25zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Personalizowana podkładka filcowa RPET z własną grafiką po jednej stronie. Cena obejmuje nadruk sublimacyjny. Min. ilość: 100 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | Filc PET z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø95×3 mm |
| Waga produktu | 3 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 800 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×28×38 cm |
| Kod celny | 6307909899 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Dekrox torba na zakupy
SKU:
AP731279-01
Dostępne na zamówienie
10706 | 33000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3590 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Karta długopis
SKU:
AP731271-01
Dostępne na zamówienie
196127 | 50000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50043 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
456900 | 360000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.