Fjerny świąteczny brelok
Cena katalogowa (netto): 3.34zł
CreaFelt Drink podkładka filcowa RPET w kształcie koła
Cena katalogowa (netto): 3.25zł
Koppar butelka izolowana miedzią
AP800483-01
Cena katalogowa (netto): 33.54zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka próżniowa o podwójnych ściankach ze stali nierdzewnej, izolowana miedzią, 500 ml. Izolacja miedziana utrzymuje temperaturę napojów gorących przez 12 godzin i zimnych przez 24 godziny.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1311 w 24-48h
0 w 5-10 dni
13000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski, srebrny, złoty |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | ø70×263 mm |
| Waga produktu | 283.33333 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 30 |
| Wymiary kartonu (cm) | 47×39.5×30 cm |
| Kod celny | 9617000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Koppar butelka izolowana miedzią - biały | |
| 2026-05-07 | 3000 |
| 2026-07-17 | 5000 |
| 2026-08-24 | 5000 |
| Koppar butelka izolowana miedzią - czerwony | |
| 2026-08-24 | 3000 |
| Koppar butelka izolowana miedzią - niebieski | |
| 2026-08-24 | 3000 |
| Koppar butelka izolowana miedzią - czarny | |
| 2026-05-07 | 4830 |
| 2026-08-24 | 5000 |
| Koppar butelka izolowana miedzią - złoty | |
| 2026-05-07 | 2975 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Boutique papierowa torba
SKU:
AP718506-01
Dostępne na zamówienie
29030 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
18977 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.