Bomman butelka ze stali nierdzewnej
Cena katalogowa (netto): 30.05zł
Gumbo Torba termiczna na zestaw do grillowania
Cena katalogowa (netto): 95.03zł
Blussi butelka ze stali nierdzewnej
AP722504-01
Cena katalogowa (netto): 24.60zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka ze stali nierdzewnej, 800 ml.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
4994 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, srebrny, złoty |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | ø73×225 mm |
| Waga produktu | 162 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 42.5×42.5×49 cm |
| Kod celny | 7323930090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Blussi butelka ze stali nierdzewnej - czarny | |
| 2026-08-07 | 3000 |
| Blussi butelka ze stali nierdzewnej - srebrny | |
| 2026-08-07 | 2000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Karta długopis
SKU:
AP731271-01
Dostępne na zamówienie
196127 | 50000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
73872 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50043 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.