Flappoc Folder na dokumenty RPET
Cena katalogowa (netto): 83.85zł
Kemyo butelka sportowa
Cena katalogowa (netto): 20.59zł
Gredox A5 Folder na dokumenty RPET
AP722541-77
Cena katalogowa (netto): 178.88zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Teczka na dokumenty w formacie A5, wykonana z poliestru 300D RPET, z notatnikiem na 65 kartek, wbudowaną magnetyczną szybką ładowarką indukcyjną (10 W), power bankiem 5000 mAh z portem USB do ładowania i składanym uchwytem na telefon komórkowy. W zestawie samoprzylepny metalowy pierścień do korzystania z funkcji magnetycznej na dowolnym urządzeniu ładowanym indukcyjnym. W zestawie kabel do ładowarki USB.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
288 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | szary |
|---|---|
| Materiał | 300D Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 175×225×20 mm |
| Waga produktu | 500 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 20 |
| Wymiary kartonu (cm) | 40×32.5×24.5 cm |
| Kod celny | 8507600090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Karta długopis
SKU:
AP731271-01
Dostępne na zamówienie
196127 | 50000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Reflekto taśma odblaskowa
SKU:
AP731259-01
Dostępne na zamówienie
156064 | 79999
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50043 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
10872 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.