Cirna butelka sportowa
Cena katalogowa (netto): 11.69zł
Boracay klapki plażowe
Cena katalogowa (netto): 8.94zł
SuboPurse personalizowana torebka RPET
AP716482-01
Cena katalogowa (netto): 24.60zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Personalizowana torebka zapinana na zamek z poliestru 600D RPET. Z charakterystyczną metką RPET i nadrukowaną na całej powierzchni grafiką sublimacyjną. Min. ilość: 50 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny |
|---|---|
| Materiał | 600D Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 110×80×5 mm |
| Waga produktu | 10 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 400 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×38×28 cm |
| Kod celny | 4202321000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.