Fenra kapelusz
Cena katalogowa (netto): 22.25zł
Arsuk plecak termiczny RPET
Cena katalogowa (netto): 98.38zł
Mursten piórnik RPET
AP722275-05
Cena katalogowa (netto): 6.15zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zapinany na zamek piórnik z poliestru RPET. Poliester 600D RPET, z charakterystyczną metką RPET.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
4988 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski, zielony |
|---|---|
| Materiał | 600D Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 220×80×50 mm |
| Waga produktu | 36.66667 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 300 |
| Wymiary kartonu (cm) | 50×30×45 cm |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Keyted brelok pluszowy miś
SKU:
AP731411-02
Dostępne na zamówienie
17792 | 16000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50143 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
465450 | 360000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.