Hopkins plecak RPET
Cena katalogowa (netto): 76.58zł
Morgan plecak RPET
Cena katalogowa (netto): 54.78zł
Young plecak RPET
AP722208-10
Cena katalogowa (netto): 54.22zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plecak RPET z przegrodami zapinanymi na zamek, bocznymi kieszeniami z siatki, elastycznymi sznurkami z przodu, wyściełaną przegrodą na laptopa (15″) i tablet (12″), wyściełane plecy i paski na ramiona. Z charakterystyczną metką RPET. Poliester 600D RPET.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
91 w 24-48h
0 w 5-10 dni
2000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Materiał | 600D Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 290×460×160 mm |
| Waga produktu | 500 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 20 |
| Wymiary kartonu (cm) | 46×35×60 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Young plecak RPET - czarny | |
| 2026-09-07 | 2000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Karta długopis
SKU:
AP731271-01
Dostępne na zamówienie
196127 | 50000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
73872 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Lumpy długopis
SKU:
AP6149-02
Dostępne na zamówienie
436723 | 160000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.