BooBadge bambusowa przypinka/pins
Cena katalogowa (netto): 4.47zł
Bando komin
Cena katalogowa (netto): 11.18zł
CreaScarf Winter personalizowany komin
AP716452-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Personalizowany, uniwersalny komin z szybkoschnącego poliestru, z ocieplaczem na szyję z kolorowego polaru. Z nadrukowaną grafiką sublimacyjną na całej powierzchni poliestrowej części. Wykonany w 100% z poliestru (135g/m²) i polaru (160g/m²). Min. ilość: 100 szt.
od 33.26zł
netto
Cena katalogowa:
39.13zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, niebieski, szary |
|---|---|
| Materiał | poliester |
| Wymiar produktu | 250×620 mm |
| Waga produktu | 42 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×38×28 cm |
| Kod celny | 6117100000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.