Lappon słuchawki bezprzewodowe
Cena katalogowa (netto): 89.01zł
BooBadge bambusowa przypinka/pins
Cena katalogowa (netto): 4.47zł
Chamonix szalik męski
AP800454-00
Cena katalogowa (netto): 53.66zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Elegancki szal męski, w czarnym prezentowym pudełku. Wykonany z mieszanki 38% poliestru i 62% wiskozy. Produkt marki André Philippe.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
788 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | beżowy, ciemnoniebieski |
|---|---|
| Materiał | Wiskoza |
| Wymiar produktu | 1800×300 mm |
| Waga produktu | 382.97872 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 47 |
| Wymiary kartonu (cm) | 55×38×40 cm |
| Kod celny | 6214400090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
74014 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50143 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
157595 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.