Edulis kabel USB / brelok
Cena katalogowa (netto): 16.77zł
Chamonix szalik męski
Cena katalogowa (netto): 53.66zł
Lappon słuchawki bezprzewodowe
AP722045-01
Cena katalogowa (netto): 89.01zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki stereo (TWS) z funkcją zestawu głośnomówiącego w plastikowym etui z ładowarką słoneczną. W zestawie kabel USB do ładowania.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | plastik ABS |
| Wymiar produktu | 51×53×26 mm |
| Waga produktu | 47 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 42.5×41×22.5 cm |
| Kod celny | 8518300090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Boutique papierowa torba
SKU:
AP718506-01
Dostępne na zamówienie
29030 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Keyted brelok pluszowy miś
SKU:
AP731411-02
Dostępne na zamówienie
17792 | 16000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
18977 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
465450 | 360000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.