Wristo inteligentny zegarek
Cena katalogowa (netto): 64.84zł – 69.54złZakres cen: od 64.84zł do 69.54zł
Cupper Kubek termiczny izolowany miedzią
Cena katalogowa (netto): 40.25zł
Cuoco fartuch bawełniany
AP721940-00
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Fartuch wykonany w 100% z bawełny z recyklingu. Z kieszenią z przodu, 140 g/m².
od 14.73zł
netto
Cena katalogowa:
17.33zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 825 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | beżowy, czarny, niebieski |
|---|---|
| Materiał | bawełna z recyklingu |
| Wymiar produktu | 650×900 mm |
| Waga produktu | 115 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 36×32×50 cm |
| Kod celny | 6211421000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Cuoco fartuch bawełniany - beżowy | |
| 2026-04-29 | 3825 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.