Baccata notes z RPET
Cena katalogowa (netto): 11.41zł
Azure personalizowana teczka na dokumenty
Cena katalogowa (netto): 49.19zł
Edelmark zakładka
AP718678-C
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zakładka ze stali nierdzewnej ze srebrną tasiemką.
od 3.13zł
netto
Cena katalogowa:
4.07zł
Dostępne od ręki: 507 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 44×33 mm |
| Waga produktu | 5 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 35×25×10 cm |
| Kod celny | 4823908580 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.