Rooler linijka bambusowa
Cena katalogowa (netto): 3.86zł
Baccata notes z RPET
Cena katalogowa (netto): 11.41zł
Ginkgo notes
AP721879-10
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Notes A5 z 60 czystymi kartkami, z tekturową okładką i kolorową gumką. W zestawie długopis z plastiku ze słomy pszenicznej z niebieskim wkładem.
od 5.34zł
netto
Cena katalogowa:
6.93zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
4 958 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski, zielony |
|---|---|
| Materiał | Papier z recyklingu |
| Wymiar produktu | 150×210×6 mm |
| Waga produktu | 135 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 45.5×37.5×21.5 cm |
| Kod celny | 4820103000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Ginkgo notes - czarny | |
| 2026-08-24 | 4958 |
| Ginkgo notes - zielony | |
| 2026-08-24 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.