Purroc notes
Cena katalogowa (netto): 12.30zł
Woodstock Subo kubek vintgage sublimacyjny
Cena katalogowa (netto): 16.21zł
Wapper kubek termiczny
AP721385-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek termiczny ze stali nierdzewnej, z pojedynczymi ściankami. Z plastikową pokrywką do picia, pojemność 350 ml.
od 15.49zł
netto
Cena katalogowa:
20.12zł
Dostępne od ręki: 6 005 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski, zielony |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | ø83×120 mm |
| Waga produktu | 140 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 47.5×47.5×27 cm |
| Kod celny | 7323930090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Wapper kubek termiczny - biały | |
| 2026-09-07 | 3000 |
| Wapper kubek termiczny - niebieski | |
| 2026-09-07 | 3000 |
| Wapper kubek termiczny - zielony | |
| 2026-09-07 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.