Netra brelok
Cena katalogowa (netto): 2.00zł
Hebon długopis
Cena katalogowa (netto): 1.05zł
Chappy miska dla psa
AP721232-05
Cena katalogowa (netto): 6.93zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Składana miska dla psa z materiału TPR z karabińczykiem w dopasowanym kolorze, 450 ml.
Ilość Cena netto |
6025 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, limonkowy, niebieski, szary |
|---|---|
| Materiał | plastik |
| Wymiar produktu | ø129×52 mm |
| Waga produktu | 58 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 50×30×30 cm |
| Kod celny | 3924900090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Chappy miska dla psa - niebieski | |
| 2026-07-02 | 5000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
791 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Keyted brelok pluszowy miś
SKU:
AP731411-02
Dostępne na zamówienie
20919 | 16000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
41835 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15958 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
14074 | 18900
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
159335 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.