Mojito otwieracz do butelek
Cena katalogowa (netto): 6.15zł
Boohoo szoteczka bambusowa
Cena katalogowa (netto): 2.24zł
Weizen otwieracz do butelek
AP809561-21
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Otwieracz do butelek ze stali nierdzewnej w kształcie karty kredytowej.
od 3.80zł
netto
Cena katalogowa:
4.47zł
Dostępne od ręki: 12 547 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 85×54×2 mm |
| Waga produktu | 45 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 20×10.5×14 cm |
| Kod celny | 8205510000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.