Ponnel długopis
Cena katalogowa (netto): 1.29zł
Scolt kabelek USB
Cena katalogowa (netto): 8.34zł
Squack kaczka
AP721186-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kaczka do kąpieli z PVC.
od 4.28zł
netto
Cena katalogowa:
5.03zł
Dostępne od ręki: 4 636 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
15 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czerwony, jasnoniebieski, żółty |
|---|---|
| Materiał | PVC |
| Wymiar produktu | 84×77×70 mm |
| Waga produktu | 37.5 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 41.5×31.5×32 cm |
| Kod celny | 9503004990 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Squack kaczka - biały | |
| 2026-07-10 | 10000 |
| 2026-09-07 | 5000 |
| Squack kaczka - żółty | |
| 2026-07-10 | 10000 |
| 2026-09-07 | 10000 |
| Squack kaczka - czerwony | |
| 2026-07-10 | 10000 |
| 2026-09-07 | 5000 |
| Squack kaczka - jasnoniebieski | |
| 2026-07-10 | 10000 |
| 2026-09-07 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.