Deby ogrzewacze
Cena katalogowa (netto): 5.01zł
Dovli okulary imprezowe
Cena katalogowa (netto): 2.33zł
Drizzle poncho
AP741277-02
Cena katalogowa (netto): 20.12zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Ponczo PEVA w pokrowcu.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
5428 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski, żółty |
|---|---|
| Rozmiar | Uniwersalny |
| Materiał | Plastik (PEVA) |
| Wymiar produktu | ø60×190 mm |
| Waga produktu | 135 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 46×32×52 cm |
| Kod celny | 3926200000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3590 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.