Leopard długopis
Cena katalogowa (netto): 0.45zł
Warger stojak na długopisy z rozdzielaczem USB
Cena katalogowa (netto): 17.48zł
Perera podstawka na długopisy
AP731283-02
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Podstawka na długopisy w kształcie kosza na śmieci.
od 5.60zł
netto
Cena katalogowa:
7.27zł
Dostępne od ręki: 5 567 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | niebieski, szary, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | plastik |
| Wymiar produktu | 72×138×91 mm |
| Waga produktu | 55 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 47.8×37.8×59 cm |
| Kod celny | 3926100000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Perera podstawka na długopisy - żółty | |
| 2026-09-14 | 10000 |
| Perera podstawka na długopisy - niebieski | |
| 2026-09-14 | 10000 |
| Perera podstawka na długopisy - zielony | |
| 2026-09-14 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.