Waipei mini latarka
Cena katalogowa (netto): 3.13zł
Gallery 6 zestaw do rysowania
Cena katalogowa (netto): 2.01zł
Spoon kubek
AP862000-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Biały ceramiczny kubek z kolorowym środkiem i ceramiczną łyżeczką w tym samym kolorze. Pojemność, 300 ml. Z brązowym kartonikiem.
od 9.69zł
netto
Cena katalogowa:
12.58zł
Dostępne od ręki: 521 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, niebieski, pomarańcz, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | ceramika |
| Wymiar produktu | ø86×106 mm |
| Waga produktu | 288.88889 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 36 |
| Wymiary kartonu (cm) | 47.9×29.9×33.9 cm |
| Kod celny | 6912002910 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.