Andy długopis dotykowy
Cena katalogowa (netto): 4.68zł
Waipei mini latarka
Cena katalogowa (netto): 3.13zł
Forsa kubek
AP853004-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Szroniony kubek, 300 ml.
od 7.58zł
netto
Cena katalogowa:
9.84zł
Dostępne od ręki: 7 218 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
20 064 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski, pomarańcz, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | szkło |
| Wymiar produktu | ø80×95 mm |
| Waga produktu | 329.16667 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 48 |
| Wymiary kartonu (cm) | 46.2×26.6×42.8 cm |
| Kod celny | 7013379900 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Forsa kubek - biały | |
| 2026-06-19 | 10032 |
| 2026-09-02 | 10032 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.