Every długopis
Cena katalogowa (netto): 1.00zł
Trime długopis dotykowy
Cena katalogowa (netto): 1.68zł
Bripp bambusowy długopis
AP809428-03
Cena katalogowa (netto): 2.23zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Bambusowy, przekręcany długopis z metalowym klipem, kolorowymi końcami i gumowym uchwytem tego samego koloru. Z niebieskim wkładem.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
25 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski, pomarańcz, zielony |
|---|---|
| Materiał | bambus |
| Wymiar produktu | ø12×135 mm |
| Waga produktu | 9 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 1000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×31×20 cm |
| Kod celny | 9608101000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3590 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
74014 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
18977 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
39760 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.