Sixtyseven etui iPhone® 6/7/8
Cena katalogowa (netto): 2.78zł
Auckland długopis
Cena katalogowa (netto): 1.05zł
Sidney długopis
AP805949-01
Cena katalogowa (netto): 0.80zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plastikowy długopis z niebieskim wkładem.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
20 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czerwony, niebieski |
|---|---|
| Materiał | plastik ABS |
| Wymiar produktu | ø10×141 mm |
| Waga produktu | 8 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 1000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 46×31×19 cm |
| Kod celny | 9608101000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Boutique papierowa torba
SKU:
AP718506-01
Dostępne na zamówienie
29030 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
18977 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
39760 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
465450 | 360000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.