Times okulary do czytania
Cena katalogowa (netto): 6.15zł
Sixtyseven etui iPhone® 6/7/8
Cena katalogowa (netto): 2.78zł
Bobby brelok
AP800400-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Brelok do kluczy w kształcie kasku.
od 1.73zł
netto
Cena katalogowa:
2.03zł
Dostępne od ręki: 28 840 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
60 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czerwony, niebieski, żółty |
|---|---|
| Materiał | plastik |
| Wymiar produktu | 37×38×22 mm |
| Waga produktu | 9 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 1000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 42×26×40 cm |
| Kod celny | 7326200090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Bobby brelok - biały | |
| 2026-06-10 | 30000 |
| 2026-08-31 | 30000 |
| Bobby brelok - żółty | |
| 2026-08-31 | 20000 |
| Bobby brelok - czerwony | |
| 2026-06-10 | 10000 |
| 2026-08-31 | 15000 |
| Bobby brelok - niebieski | |
| 2026-06-10 | 10000 |
| 2026-08-31 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.