Nelly brelok
Cena katalogowa (netto): 1.17zł
Saturn plecak
Cena katalogowa (netto): 17.89zł – 21.13złZakres cen: od 17.89zł do 21.13zł
Glasgow zawieszka na bagaż
AP800376-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plastikowa zawieszka na bagaż.
od 0.99zł
netto
Cena katalogowa:
1.29zł
Dostępne od ręki: 23 840 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
50 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, fuksji, jasnoniebieski, limonkowy, niebieski, pomarańcz, żółty |
|---|---|
| Materiał | plastik |
| Wymiar produktu | 97×56×4 mm |
| Waga produktu | 13.4 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 28×26×42 cm |
| Kod celny | 3926909790 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Glasgow zawieszka na bagaż - biały | |
| 2026-07-31 | 20000 |
| 2026-11-02 | 30000 |
| Glasgow zawieszka na bagaż - żółty | |
| 2026-07-31 | 10000 |
| 2026-11-02 | 10000 |
| Glasgow zawieszka na bagaż - czerwony | |
| 2026-07-31 | 10000 |
| Glasgow zawieszka na bagaż - niebieski | |
| 2026-07-31 | 20000 |
| 2026-11-02 | 20000 |
| Glasgow zawieszka na bagaż - limonkowy | |
| 2026-07-31 | 10000 |
| 2026-11-02 | 10000 |
| Glasgow zawieszka na bagaż - czarny | |
| 2026-11-02 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.