Washington zawieszka na bagaż
Cena katalogowa (netto): 3.13zł
Glasgow zawieszka na bagaż
Cena katalogowa (netto): 1.29zł
Nelly brelok
AP800375-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plastikowy brelok z miejscem na monetę. Wielkość monety: ø24×2 mm.
od 0.90zł
netto
Cena katalogowa:
1.17zł
Dostępne od ręki: 138 848 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
50 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski, pomarańcz, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | plastik |
| Wymiar produktu | 33×44×5 mm |
| Waga produktu | 6 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 1000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 39×38×33 cm |
| Kod celny | 7326200090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Nelly brelok - biały | |
| 2026-09-14 | 50000 |
| Nelly brelok - pomarańcz | |
| 2026-09-14 | 20000 |
| Nelly brelok - niebieski | |
| 2026-09-14 | 20000 |
| Nelly brelok - zielony | |
| 2026-09-14 | 10000 |
| Nelly brelok - czarny | |
| 2026-09-14 | 20000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.