Burapa pędzel
Cena katalogowa (netto): 4.36zł
Washington zawieszka na bagaż
Cena katalogowa (netto): 3.13zł
Spatupa szpatułka
AP791807-02
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Silikonowa łopatka do pieczenia.
od 3.87zł
netto
Cena katalogowa:
5.03zł
Dostępne od ręki: 6 958 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czerwony, niebieski, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | silikon |
| Wymiar produktu | 230×35×10 mm |
| Waga produktu | 26 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 58×27.5×40.5 cm |
| Kod celny | 3924900090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Spatupa szpatułka - czerwony | |
| 2026-09-10 | 5000 |
| Spatupa szpatułka - niebieski | |
| 2026-09-10 | 5000 |
| Spatupa szpatułka - zielony | |
| 2026-09-10 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.