Sporba bidon
Cena katalogowa (netto): 3.89zł
Tonbe opaska
Cena katalogowa (netto): 0.27zł
Continental zatyczki do uszu
AP791444-02
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kolorowe zatyczki do uszu w plastikowym opakowaniu. Materiał: pianka EVA.
od 1.43zł
netto
Cena katalogowa:
1.68zł
Dostępne od ręki: 4 131 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
15 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czerwony, niebieski, żółty |
|---|---|
| Materiał | Pianka EVA |
| Wymiar produktu | 35×18×35 mm |
| Waga produktu | 5.2 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 2000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 42×38×48 cm |
| Kod celny | 3926909790 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Continental zatyczki do uszu - żółty | |
| 2026-09-22 | 15000 |
| Continental zatyczki do uszu - czerwony | |
| 2026-05-07 | 27150 |
| 2026-06-10 | 50000 |
| Continental zatyczki do uszu - niebieski | |
| 2026-06-10 | 70000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.