Momo etui na telefon
Cena katalogowa (netto): 1.74zł
Continental zatyczki do uszu
Cena katalogowa (netto): 1.68zł
Sporba bidon
AP791206-10
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Składana butelka sportowa PET z karabińczykiem, 500 ml.
od 3.31zł
netto
Cena katalogowa:
3.89zł
Dostępne od ręki: 63 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Materiał | Plastik (PET) |
| Wymiar produktu | 115×265 mm |
| Waga produktu | 26 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 47×43×57 cm |
| Kod celny | 3923301000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.