Clarin słuchawki
Cena katalogowa (netto): 3.56zł
Hailo płaszcz przeciwdeszczowy
Cena katalogowa (netto): 25.71zł
Drako torba sportowa
AP791249-05
Cena katalogowa (netto): 47.29zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba sportowa z paskiem na ramię oraz kieszeniami zasuwanymi na zamek Materiał Poliester 600D.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
701 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czerwony, niebieski |
|---|---|
| Materiał | 600D poliester |
| Wymiar produktu | 530×250×250 mm |
| Waga produktu | 375 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 40 |
| Wymiary kartonu (cm) | 56×30×32 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Boutique papierowa torba
SKU:
AP718506-01
Dostępne na zamówienie
29030 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Karta długopis
SKU:
AP731271-01
Dostępne na zamówienie
196127 | 50000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
73872 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
18977 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
456900 | 360000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.