Spaik długopis
Cena katalogowa (netto): 2.91zł
Gloxa skrobaczka
Cena katalogowa (netto): 8.72zł
Oskar plecak
AP781385-06A
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plecak z wieloma zapinanymi kieszeniami, regulowanymi paskami i wzmocnionymi plecami i kieszenią na laptop (15″). Posiada wbudowany kabel USB do podłączenia powerbank.
od 107.61zł
netto
Cena katalogowa:
139.75zł
Dostępne od ręki: 426 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemnoniebieski, czarny |
|---|---|
| Materiał | nylon |
| Wymiar produktu | 300×470×200 mm |
| Waga produktu | 850 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 10 |
| Wymiary kartonu (cm) | 66×49×26 cm |
| Kod celny | 4202921100 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Oskar plecak - czarny | |
| 2026-08-11 | 2000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.