Cedrus A6 notatnik
Cena katalogowa (netto): 6.93zł
Grixo okulary przeciwsłoneczne
Cena katalogowa (netto): 4.22zł
Platanus A5 notes
AP791049-02
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Spiralny notes z papieru z recyklingu z 60 gładkimi kartkami i długopisem z papieru.
od 5.70zł
netto
Cena katalogowa:
6.71zł
Dostępne od ręki: 7 789 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, czerwony, fuksji, niebieski, pomarańcz, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | Papier z recyklingu |
| Wymiar produktu | 165×210×10 mm |
| Waga produktu | 165 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 47×39×24 cm |
| Kod celny | 4820103000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Platanus A5 notes - pomarańcz | |
| 2026-05-07 | 14500 |
| 2026-09-14 | 10000 |
| Platanus A5 notes - czerwony | |
| 2026-09-14 | 5000 |
| Platanus A5 notes - niebieski | |
| 2026-05-07 | 19900 |
| 2026-09-14 | 15000 |
| Platanus A5 notes - zielony | |
| 2026-09-14 | 10000 |
| Platanus A5 notes - czarny | |
| 2026-09-14 | 10000 |
| Platanus A5 notes - biały | |
| 2026-05-07 | 5000 |
| 2026-09-14 | 5000 |
| Platanus A5 notes - ciemnoniebieski | |
| 2026-05-07 | 10000 |
| 2026-09-14 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.