Werner plecak
Cena katalogowa (netto): 83.85zł
Fiely czapka z daszkiem
Cena katalogowa (netto): 7.01zł
Dicex skrobaczka do szyb
AP781263-01T
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plastikowa skrobaczka do szyb.
od 2.76zł
netto
Cena katalogowa:
3.58zł
Dostępne od ręki: 6 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
20 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały matowy, czerwony, niebieski, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | plastik |
| Wymiar produktu | 87×213×13 mm |
| Waga produktu | 45 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 45.5×35.5×22 cm |
| Kod celny | 3926909790 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Dicex skrobaczka do szyb - biały matowy | |
| 2026-06-16 | 10000 |
| 2026-10-21 | 10000 |
| Dicex skrobaczka do szyb - czerwony | |
| 2026-06-16 | 3000 |
| 2026-10-21 | 10000 |
| Dicex skrobaczka do szyb - niebieski | |
| 2026-10-21 | 10000 |
| Dicex skrobaczka do szyb - zielony | |
| 2026-10-21 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.